Kartal Belediyesi’nin bir kuruluşu olan şirketimiz faaliyetlerine 1991 yılında başlamıştır. İstanbul halkı başta olmak üzere, İstanbul’a gelen vatandaşlarımız ile resmi ve özel kurumlara birçok hizmet sunmaktadır. Kartansaş bünyesinde barındığı birimler kapsamında resmi ve özel kurumların muhtelif giyim ihtiyaçlarından temel ve muhtelif gıda maddesi satışlarına, atölye çalışmalarından resmi ve özel kuruluşların inşaat malzemesi ihtiyaçlarına, gayrimenkul kiralama ve kiraya verme işlerinden kültür, sanat, spor ve eğitim organizasyonlarına kadar çeşitli alanlarda hizmetlerini sürdürmektedir.

Kartansaş resmi ve özel günlerde düzenlemiş olduğu konser, festival, turnuva, sinema, tiyatro ve birçok etkinlik ile vatandaşlarımızın keyifli vakit geçirmesini sağlıyor ve aynı zamanda sunmuş olduğu diğer muhtelif işler ile de ihtiyaç sahibi kişi ve kurumların ihtiyaçlarını karşılıyor. Kartansaş faaliyet alanları kapsamında birçok sektörde hizmet verdiği gibi, hizmet alanlarını genişleterek ve yeni iş alanları oluşturarak geçmişten bugüne kadar korumuş olduğu hizmet kalitesini daha da artırarak ilçemiz ve İstanbul halkına kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir.

Kartal Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kartansaş olarak hizmetlerimize yeni faaliyet alanları eklemek için uğraşıyor, vatandaşlarımızın hizmetlerimize sağlıklı ve kolay bir şekilde erişebilmesi için tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte gayret ediyor, vizyonumuzu ve misyonumuzu kaliteli ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile şekillendirip tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu vesileyle geçmişten bugüne belediyemize, şirketimize, hizmet alanlarımıza ve göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü siz değerli halkımıza teşekkür ediyoruz.

BAŞKANIN
MESAJI

Kıymetli Hemşehrilerim,

Kartal Belediyesi olarak İstanbul’a, ilçemize ve halkımıza hizmet üretmek, sizlerin sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermek en önemli görevimizdir. 

Kartal Belediyesi bünyesinde hizmet veren şirketlerimiz ile eğitim, çevre, altyapı, kültür ve sanat olmak üzere birçok alanda vatandaşlarımızın ihtiyaçların karşılıyor ve projeler üretiyoruz. Önce ilçemiz Kartal olmak üzere tüm İstanbul’u daha yaşanabilir bir hale getirmeyi hedefliyor ve mutlu bir şehir yaratmayı en büyük misyonumuz olarak görüyoruz. 

‘Büyük Ailem Kartal’ sloganı ile çıktığımız bu yolda ürettiğimiz hizmetleri hem mesai arkadaşlarımızın hem de siz değerli halkımızın destekleri ile en hızlı şekilde hayata geçiriyoruz. Şirketlerimize yapmış olduğumuz işe alımlar ile hem ülke istihdamına katkıda bulunuyor hem de hayatında her alanında değişiklik gösteren sosyal ve ekonomik sorunları en asgari düzeye indirmek için tüm kalbimizle çalışıyoruz. 

Kartansaş A.Ş; bünyesin barındırdığı gayrimenkul kiralama, resmi ve özel kurumların muhtelif giyim malzemeleri ihtiyaçları, temel ve muhtelif gıda maddesi satışları, resmi ve özel kurumların inşaat işleri, kültür – sanat, eğitim ve spor organizasyonları ile hem ilçemize hem de İstanbul’a önemli katkılar sağlamış ve sağlamaya da devam edecektir. 

Bu vesileyle şirketlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü sizlere teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Gökhan YÜKSEL

KARTAL BELEDİYE BAŞKANI

YÖNETİM
KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin TOPAL
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil ŞENER
Yönetim Kurulu Üyesi Murtaza ALTINDAL
Yönetim Kurulu Üyesi Binali PARLAK
Yönetim Kurulu Üyesi Uğur ÇELEBİ
Yönetim Kurulu Üyesi Salih KANBUT
Yönetim Kurulu Üyesi Hasan AKSU

GENEL MÜDÜR


BEYTULLAH YILMAZ

Kıymetli Kartal Ailemiz,

Kartal Belediyesi’nin bir iştiraki olan Kartansaş A.Ş. olarak değerli vatandaşlarımızın ilçemiz sınırları içerisinde huzurlu ve güvenli bir yaşam sürdürebilmeleri adına var gücümüzle çalışmaktayız. 

Kartansaş A.Ş; bünyesinde barındırdığı birimler ile gayrimenkul kiralama işlerinden resmi ve özel kurumların muhtelif giyim ihtiyaçlarına, kültür – sanat, eğitim ve spor organizasyonlarından temel ve muhtelif gıda maddesi satışlarına kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Kartal Belediye Başkanımız Sn. Gökhan Yüksel’in vermiş olduğu önemli destekler ile birlikte hizmetlerimizi vatandaşlarımızla buluşturuyor, sizlerin her alanda daha iyi bir hizmet alması için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. 

Kartansaş A.Ş olarak her geçen gün hizmet alanlarımızı genişletmek ve değerli halkımıza her alanda daha iyi imkanlarda hizmet vermeyi en önemli görevimiz olarak görüyor ve bu görev bilinciyle hareket ediyoruz. 

Bu vesileyle sizlerin öncülüğünde bizden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Kartal Belediye Başkanımız Sn. Gökhan Yüksel olmak üzere şirketimize olan ilgi ve alakadan ötürü herkes teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


BEYTULLAH YILMAZ

KARTANSAŞ GENEL MÜDÜRÜ